0212 558 2003 info@medistet.com.tr

Hakkımızda

Hayvancılık sektöründe güvenilir, kaliteli ve sağlıklı et üretimi hedefi ile yola çıktık. Bu hedef doğrultusunda Balıkesir’de et entegre tesisimizi kurarak faaliyetlerimize başladık.

Tesisimizi, ülkemizin iklim koşulları ve hayvanların yaşam tarzına uygun olarak inşa ettik. Sundurmalı açık serbest bölmeli barınaklarımız, güneşin ısıtıcı ve kurutucu etkisinden fayda sağlamakta, aynı zamanda serbest duraklar üzerinde maksimum hava akımı ile soğutma etkisi yapacak şekilde gölgelikler oluşturarak hayvanlar üzerindeki stresi azaltmayı amaçlamaktadır. Tesisimizde en son teknolojiye sahip soğuk hava depoları, karantina ahırları, açık sistem besi padokları, kuru ot ve silaj depoları bulunmaktadır.

İslami kuralların titizlikle uygulandığı modern ve hijyenik et entegre tesisimizde; veteriner hekimler kontrolünde, uzman personellerimiz ile et üretimini gerçekleştiriyoruz.

VİZYONUMUZ: Güvenilir, kaliteli ve sağlıklı et üretimi yapan lider marka olmak.

MİSYONUMUZ: Geleneksel Türk damak tadına uygun, ileri teknoloji ile sağlıklı ve güvenilir et üretimi yaparak, müşteri memnuniyetini en yüksek seviyeye çıkarmak.