0212 558 2003 info@medistet.com.tr

Markalarımız

YUGA: “Dürüm Dürüm Lezzet” sloganıyla kısa bir süre sonra hizmete girecek olan YUGA markamız, en lezzetli dürümleri sizlerle buluşturacak. YUGA, lezzet ve kaliteyi daha fazla kişiye ulaştırabilmek adına franchise sistemi ile faaliyetlerine devam edecek.

BESTA: Lezzet kelimesini yeniden tanımlayan BESTA markamız yeni yılda hizmetinize sunulacak. BESTA’nın lezzeti damaklarda tat bırakacak.

BESİBANK: Modern tesislerimizden biri olan BESİBANK, ülkemizde hayvancılık alanında 3.sırada yer alan Balıkesir ilimizin Susurluk-Yağcıköy Mevkii’nde yer almaktadır. Büyükbaş ve küçükbaş hayvanların bulunduğu tesisimiz; hayvan bakımı, barınak ve beslenme gibi bir tesiste olması gereken tüm altyapıya sahiptir. Yüksek standartlarda ve kalitede inşa edilen tesisimizde açık sistem besi padokları, karantina ahırları, soğuk hava depoları, kuru ot ve silaj depoları bulunmaktadır. Verim geçmişi bilinen sağlıklı hayvanların bakımı uzman veteriner hekimlerle tüm kontrollerden geçirilerek yapılır.

ANADOLU A.Ş: Balıkesir-Yağcıköy Mevkii’nde yer alan modern tesisimizde büyükbaş hayvanlar bulunmaktadır. Tesisimizde hayvan sağlığından ve bakımından sorumlu veteriner hekimlerimiz bulunmaktadır. Kalite ve güvenden ödün vermeyen tesisimiz, teknik olarak hayvan besiciliğinde olması gereken en son teknolojiyle inşa edilip, hizmet vermektedir.